Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes így a garancia?

Érvényes így a garancia?

Figyelt kérdés

Vettem a Tesco T-mobile üzletében egy telefont.

Adtak hozzá Jótállási jegyet, de a vásárlási blokk nincs meg. Így is érvényes a garancia? ÉS muszáj bevinni ugyan abba az üzletbe? Mert az most nagyon messze van de van egy közelebbi T-mobile üzlet.


2011. máj. 4. 08:49
 1/2 Boda Gergő ***** válasza:

A garancia csak a blokkal és a jótállási jeggyel együtt érvényes a vásárlás pontos helyszínén, tehát igen ugyanabba az üzletbe muszáj bevinned.

A blokk pedig bizonyítja, hogy te igenis ott abban az üzletben ekkor és ekkor vetted a telefont. A jótállási jegy csak a telefon adatait (típus, gyári szám, szín) adatait tartalmazza, a blokk az ami a vásárlás adatait tartalmazza.


A blokkot minden jótállási/garanciális esetben meg kell őrizni, hiányában a garancia érvényét veszti.


Üdv: Boda Gergő eladó

2011. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem muszáj ugyanoda bevinned, csak legyen meg minden papírod


ezt onnét szedem, hogy amikor és vettem a telefont 1 éve és problémám volt a telefonnal, akkor egy másik t-mobile-be vittem be, mert az előző bezárt... így nehezen vihettem volna be ugyanabba...

2011. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!