LG mosogep tisztitasa?

Figyelt kérdés
Most vettem egy hasznalt LG mosogepet.Kitakaritottam a belsejet mert kicsit budos volt,mivel reg nem hasznaltak.Nem tunt el teljesen a szag,de csinaltam vele egy proba mosast.A ruhak nem voltak budosek mosas utan.De maradt meg lerakodott kosz a dob es a gumi kozti resznel (nem tudom hogy irjam le erthetobben)belul.Probaltam kiszedni a nagyjat,de meg igy is maradt ott kosz.Van ra valamilyen praktika hogy el tudjam maradektalanul tavolitani a szennyezodest?
2013. okt. 27. 09:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyira szuk a dob es a gumitomito kozti resz,hogy alig tudok odaferni...
2013. okt. 27. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
20dkg citromsavport öntesz a dobba és elindítod a gépet 90 fokon előmosás és ruha nélkül.
2013. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot,remelem bevalik!
2013. okt. 27. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Fúú de nem szeretem az Lg mosógépet! minden jót kívánok neked hozá! :) ha utána sem tűnik el akkor tegyél fél adagolónyi mosóport bele meg fél adagagoló trisót és mehet a 90 fok el fog tűnni! :)
2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam mindket tanacsot amit kaptam,fogkefevel is probaltam kiszedni amit kilehetett,de meg mindig van ott...Csak ne lenne annyira szuk a dob es a gumi kozti resz...Amugy nincs sok tapasztalatom LG mosogeppel,de ugy tunik szepen mos,annak ellenere hogy budi a belseje,a ruhak halistennek nem budosek...Probalom szelloztetni,meg mosas utan attorlom az ajtonal is,hogy ne maradjon a gumi kozott viz...Talan szet kellene kapni,es ugy kitakaritani....
2013. okt. 31. 11:10
 6/7 A kérdező kommentje:

Es ha domestost probalnek onteni oda a szuk helyre korbe,es ugy elinditani 90 fokon?Vagy az tonkre vagna valamit bent?Lehet hogy hulyeseget kerdezek,de mar annyira idegesito hogy semmi nem tunteti el a szagot....

Koszonom meg egyszer a tanacsokat egyebkent. :)

2013. okt. 31. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallottam még olyat is hogy valaki valamilyen gyógyszertárban kapható neomagol tablettával mossa ki.Nem tudom én sosem próbáltam.Ha a citromsav nem viszi ki akkor ezt szét kéne szedni mert akkor nagyon trutyis lehet.Esetleg még expressz vízkőoldó 90 fokon bár az a vízkő ellen a legjobb.
2013. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!