Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szárítógépet használsz?...

Milyen szárítógépet használsz? Mindent bele lehet tenni? (ingek, pólók, bugyi, zokni, body, plüss cuccok, melegítőalsók, overáll? )

Figyelt kérdés
Mert az oké, hogy törölköző, ágyneműhuzat, de én azzal nem vagyok kisegítve...
2013. nov. 8. 18:17
 1/2 anonim válasza:
Persze hogy mindent. Nem is értem valamelyikre az van írva, hogy csak ágyneműt? Arra vigyázz, hogy ami nejlonosabb anyagú azt alacsonyabb hőfokon kell mert deformálódhat.
2013. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármit beletehetünk, csak a megfelelő programot kell hozzá kiválasztani. Tedd bele azt is amire az van ráírva, hogy nem lehet szárítógépben szárítani. Tedd bele nyugodtan, és kapcsold be az alacsony hőfok opciót. Vagy ha egy matricás pólóra az van írva, hogy ne tedd szárítógépbe az tényleg ne tedd. A matrica berepedezik és felválik.
2013. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!