Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huvelygombam van, ferjem...

Huvelygombam van, ferjem szedett antibiotikumot, attol nem lehet ugye? Tudom buta kerdes, de elkepzelesem sincs mitol lehet (tobbszor voltam) de se strand, se antibiotikum, se tul szoros meleg bugyi.

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gőzfürdő?

nem kell szoros bugyi elég ha nyáron müszálas bugyi van rajtad.



nem attól van.

2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs muszalas bugyim, pont emiatt, gozfurdo sem....megorulok!!! kislanyom 3 honapos, potlassal eszik, keves anyatejet eszik, de ugye ra nincs veszelyyel?
2010. aug. 10. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom !!!


kérdezd meg a dokidat v. a rendelőben kérj időpontot ... nem akarok butaságot mondani de szerintem őt nem veszélyezteti..


mindenképp nézesd meg!


Jobbulást!!!

2010. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs a babára veszéllyel, antibiotikumtól csak neked lehet elméletileg......egyébként gombát elkapni nem nagy kaland, irány a doki v legalább a gyógyszertár
2010. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

voltam gyogyszertarban, vettem canestent:(

koszi a valaszokat

2010. aug. 10. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a ferjed kandidat kapott az antibiotikum miatt akor valoszinu hogy tole kaptad el. De attol is lehet, ha pl sok edesseget, uditot fogyasztasz, vagy muszalas bugyit hordtal, betettol, stb. A kandidat nehez kikezelni teljesn, allandoan visszaterhet.
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha orvoshoz mennél, a nanesten nem mindig jó! A lányod nincs veszélyben.

És tök mindegy,honnan kaptad, a lényeg, hogy van.-és hogy ne legyen. Bármitől lehet, stressztől is, undortól is, nem kell elkapni valahonnan...

2010. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba?Bármitől!A wc-t más is használta,a törölköződet is(én erre nagyon érzékeny vagyok,külön van még az "alváz" törlőm is),vhol voltál,ott mentél wc-re,és nem teljesen tiszta,stb.Annyira könnyű összeszedni!A kicsit nem veszélyezteti.2 gyerekes anyuka
2010. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!