Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A gépet ki huztam és ne...

Wwemort kérdése:

A gépet ki huztam és ne kapcsolodik be?

Figyelt kérdés
Épp teát ittam ki ömlött de nem géppbe hirtelen ki huztam a áramvezetékét és utána nem kapcsolodik be ki ad anyit hogy fuistyu istruments csipog egyet elindul és semmi létszi segitsetek
2013. nov. 11. 16:53
 1/4 hellsing71 ***** válasza:

Ha jól értem, akkor bekapcsol a gép, kiírja a monitorra ezt a szöveget, aztán a nagy feketeség?


Nagy eséllyel szikra pattant a villásdugó és a konnektor között, amikor kirántottad a vezetéket. Ez beküldött egy feszültségtüskét a tápegységbe (megugrott az áramerősség), ami meg tönkre vágott valamit.


Az az egy sípolás is jelenthet valamit. Pontosan milyen gépről van szó? A google 0 találatot hoz a fuistyu szóra. Esetleg Fujitsu?

2013. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent normálisan ki ad ki irja mint mindig hogy fujitsu siement stb mindig van egy piyegés mikor be kapcsolom de ez akkor is volt mikor nem romlott el
2013. nov. 11. 20:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki irja hogy fujitsu siemens és semmi nem megy továb
2013. nov. 11. 20:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindent ki huztam majd vissza a ramokat a tápot mindent gyönyörűen zug világit de a kezdö fujitsu siemes után nem megy tovább
2013. nov. 12. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!