Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok ajánlani 70 000ft-ig...

Dragneel kérdése:

Tudtok ajánlani 70 000ft-ig mosógépet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Újat vagy használtat? Milyen elvárásaid vannak vele szemben?


Csak azért kérdezem, mert az olcsó kategóriában nagyjából ugyanazt kapod márkától függetlenül. Tehát ha egy új gépet veszel 70ért, akkor a rizikó minden ismertebb márka esetében körülbelül azonos. Nekem egy kb. 10 éves, olcsó indesitem van, abban egyszer kellett alaplapot cserélni 40ezerért, egyébként csak lassan öregszik, rozsdásodik, néha hülyéskedik kicsit...

2013. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Új kell, igazából már én is nézegettem és erre gondoltam [link]

De mivel nem vagyok otthon ilyen téren ezért gondoltam, hogy kiírom ide, főleg hogy a nagyszüleimnek kell ezért próbálok minél jobb ár/tejlesítmény gépet találni bár láttam 300000ft-ért is, de annyit nem akarnak rászánni és 70000-ért már egész jók vannak.

2013. nov. 24. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom, nagyjából ugyanazt kapod, akár Indesitet, Whirlpoolt, Zanussit vagy hasonlót veszel, ha a tartósságot nézzük, szerintem a mosóhatás is hasonló. Azon belül már érdemes megnézni, hogy melyik mennyi áramot és vizet fogyaszt. Arra kell számítani, hogy ezeket nem az örökkévalóságnak építik, de mint írtam fentebb, nekem is már megvan 10 éve, és ez alatt egyszer volt vele olyan gond, amihez szerelő kellett.
2013. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor azt hiszem ez jó is lesz.
2013. nov. 25. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha ilyen fajta mosógépet akarnék ennyiért, nem látnék okot arra, hogy ne vegyem meg.
2013. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen milyet veszel a legolcsóbbat kell venni feltéve ha mindenképpen újat akarsz. Használtból csak a Miele-t javaslom.
2013. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki zanussit meg candy-t venni? Amúgy ha ilyet vezsel vegyél rá, még 3 év kiterjesztett garanciát 6.000 ft-ért, is már a második évben megtérül az ára!
2013. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!