Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol tudok olcsón venni mosógép...

Hol tudok olcsón venni mosógépet? Újat tudtok ajánlani reális áron? Esetleg használtat?

Figyelt kérdés

Elromlott 2 napja a mosógépünk.

4 gyerek mellett nem is részletezem.Körbenéztem,de 100 000-120 000 ft-ért most nem tudok venni.

Ma is kézzel mostam,mert nem gyűlhet össze a ruha.

Tudnátok ajánlanii valami jó helyet Budapesten?


2012. máj. 25. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld a szépséghibás üzletekben, van Bp-en pár. Ez is lutri, de azt kell h írjam sajnos a "rendesek" is....
2012. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

[link]


Nézz itt szét.

Fél éve vettem mosó-szárítógépet tőlük, csomagolássérült, egy hajszálvékony karcolás van a tetején, szinte ajándékáron sikerült. Érdemes bekukkantani :)

2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,mert ha egy picit horpadt vagy sérült engen nem érdekel s nem is látszana az oldala olyan helyen van.Hol vannak ilyen üzletek?

Csak így nagyon nehéz mindennap,pedig mégcsak 2 napja nincs.

2012. máj. 25. 17:11
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem bántad meg?

Megnézem köszönöm,de ahogy látom ez most nekünk sok,de sokkal olcsóbbak.Tényleg megéri.De ha nincs ennyi pénzem?

2012. máj. 25. 17:15
 5/12 A kérdező kommentje:

Mennyiért vetted a mosó-szárítógépet?

Már teljesen szárazon veszed ki a ruhákat?

2012. máj. 25. 17:16
 6/12 anonim válasza:

Nagyon nagy volt a pára télen, penészedni kezdett a lakás. Lakótelepi lakás és nincs hol szárítanom. (öten vagyunk)

De nem bántam meg egyáltalán, imádom :)

Vannak dolgok amiket nem lehet szárítani benne, de így is jó nagyon. Amit pedig vele szárítok azt igen szárazon veszem ki, és bónuszként nagyon sok mindent vasalnom sem kell :D

2012. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor az már szuper gép,ha már vasalni is alig kell.

Nekem is ilyen lenne jó ennyi gyerek mellett.De hát a pénz az nagy úr.

2012. máj. 25. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
62.000 ft -ért látok egy szép elöltöltőst pl. ezen az oldalon. Ennyiért megéri.
2012. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csatolod a linket?
2012. máj. 25. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Baloldalt, háztartási elektronika, feljönnek a dolgok, mosógépek, rögtön első oldal lapalja felé. Samsung azt hiszem, ha jól láttam.
2012. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!