Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool mosógép mitől lehet...

Whirpool mosógép mitől lehet ez vagy nagy gond?

Figyelt kérdés

Van egy whirpool mosógépünk és a képet mellékelem mert nem tudom pontosan körbe írni a dobon belül két oldalt van öt öt darab szegecs vagy mi és nem tudom hogy azoknak ez biztos a feje ami letört,ez milyen problémát okozhat és mitől lehet?


Bal oldalon így néz ki

[link]


Jobb oldalon meg így

[link]



2013. dec. 8. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet anyagfáradástól, mert mondjuk túlterhelődött.

Ez akkor fordulhat elő, ha centrifugálás előtt nagyon egyenetlenül van benne a ruha (pl. kis töltet) és nagyon rázza.

Így nem kéne használni, mert egyszer csak leszakadhat az egész dob....

2013. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fél éve vásároltuk a mosógépet,tehát azt mondod kevés ruhát nem szabad bele rakni hanem kb mindíg majdnem maxig pakolni?mvel nem én mosok egyszer volt olyan hogy anyukám jóval több ruhát rakott bele és ki kellet belőle venni.Akkor most szóljunk a szervíznek?
2013. dec. 8. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondom, meg egyébként se lehet a háziasszonytól elvárni, hogy mi a sok vagy kevés. Csak például egy vastag gyapjú, törülköző rengeteg vizet fel tud venni és ha egy oldalba kerülnek induláskor előállhat a nagymértékű féloldalas terhelés.

Mindenképpen szerviz.

Előkerült valamelyik letörött szegecsfej? Kiváló reklamációs alap, bár a látvány is egyértelmű.

Nagyon kicsi az esélye, szinte kizárt, gyárilag is ilyen volt

2013. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Wh hírhedten az egyik legsz@r@bb gyártó... Csodát ne várj tőle.
2013. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
melyik márka ami olcsóban jó whirpool,indesit kilőve mindenki szidja őket.Zanussi?
2013. dec. 8. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Electrolux párti vagyok.
2013. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Zanussi az jó. Azzal semmi gond. Mi a wh hivatalos szerelő elmondása alapján cseréltük a wh-t zanussira.
2013. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!