Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehetnek a következő...

Mitől lehetnek a következő problémák számítógépnél (pc)?

Figyelt kérdés
Tegnap arra lettem figyelmes, hogy a számítógép rettentően belassult, alig lehet vele kezdeni valamit, nem csak az internet bármi program, nehezen válaszolnak, játékok amik eddig akadás mentesen futottak most rettentően akadoznak. Bekapcsolás után 1-2 percel történik. A ventillátorok hallhatóan elkezdenek jobban pörögni mintha melegedne, először arra gyanakodtam hogy poros ezért kitisztitottam, de nem segített semmit. Lehet hogy vírus? vagy egyéb dolog meghibásodhatott?
2013. dec. 21. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sértésből de az ilyenekből mint te mindig jó pénzt szoktam/szoktak kihúzni a számtek boltok stb... :DD Am semmi sima Win haldoklás nagoyn gyakori...reinstall oszt annyi.
2013. dec. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tegnap arra lettem figyelmes, hogy a számítógép rettentően belassult,"


Azt vizsgáld meg hogy mit telepítettél utoljára.

Esetleg a processeket ellenőrizheted hogy mi az ami lefoglalja az erőforrásokat.


Tálcára jobb klikk, Feladatkezelő, Teljesítmény, Erőforrás figyelő, ott a CPU alatt a Folyamatok és a Szolgáltatások, a Memória fül alá is nézz be.

2013. dec. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztos, hogy vírusos, azonnal mossál kezet, lehet, hogy emberre is átterjed.
2013. dec. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!