Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Már egy ideje azt tapasztalom,...

Már egy ideje azt tapasztalom, hogy a kimosott ruhák foltosak. Egy ruhadarabon több folt is előfordul. Ez következő mosás alkalmával vagy folttisztító alkalmazása mellett, vagy csak egyszerűen eltűnik, de elég kellemetlen! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az említett mosógép;Fagor Innovation 1FET-108-as típusú felültöltős mosógép,ami kb.5-6 éves.

Alkalmazott mosószerek;Ariel mosópor-Silan vagy Lenor öblítő.


2012. júl. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ariel mosószerek kiváló marketing munkával a magukat igényes vásárlóknak érzők pénzét szedik el, de mint az egyik általad alkalmazott kiegészítő neve is mutatja, meglehetősen silány minőségűek. A megoldás egyszerű. Én nem használnám ezeket.
2012. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de ettől sajnos nem lettem okosabb.
2012. júl. 21. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen, de nem is okosítást kértél. :)


Leírtál egy problémát. Megkérdezted, mi lehet az oka. Én leírtam, hogy szerintem mi az oka (az Ariel mosópor), és javasoltam megoldást is: használj más, jobb minőségű mosószereket.


Ennél többet nem tudok segíteni. Legfeljebb konkrét márkát ajánlhatok, de azt csak ha privátban kéred. Ha ide írnám, megbüntetnének reklámozásért.

2012. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A családban sokan használnak Ariel mosóport,és Tőlük nem hallottam effajta problémáról.Én is jó pár éve használom.Ezt kb.1 hónapja tapasztalom.De szétszedte a férjem a gépet á-tól cettig......hát nem egyszerű(borzasztó)látvány fogadott.Most mint újkorában,úgyhogy majd elválik,hogy jót tett-e a kitakarítás:)
2012. júl. 22. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!