Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi víz kell a Nescafé...

Mennyi víz kell a Nescafé Dolce Gustoba?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Nescafé Dolce Gustoba kapszulás kávéfőző gépet. 1,5 literes víz tartálya van, amit feltöltök hideg friss vízzel. Rakok bele kapszulát és elindítom. De az összes vizet felhasználná, ha nem kapcsolom le. Ez a készülék nem tudja automatikusan szabályozni a szükséges víz mennyiségét? Minden egyes fajta kapszulához más fajta vízmennyiség szükséges (25-250 ml). Ezt nem lehet sehol szabályozni? Csak az a megoldás marad ha csak annyi víiet töltök a tartályba, amennyi szükséges? Akkor minek ekkora tartály? Leírásba nincs.

2013. dec. 25. 17:38
 1/6 anonim válasza:
Biztos, hogy programozható a kiadagolt víz mennyisége. Ettől sokkal butább kávéfőzők is tudják ezt, meglepő és hülyeség is lenne, ha egy tartálynyi vizet rátolna neked egy főzésre.
2014. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam hivatalos választ a cégtől. Nekem kell megállítani a vizet, nem automata.
2014. jan. 6. 15:25
 3/6 anonim válasza:
Ezt nem mondod komolyan????
2014. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, így van. Ha kitapasztalod mihez mennyi víz kell, tudni fogod, mikor kell lekapcsolni a készüléket.
2014. jan. 7. 10:28
 5/6 anonim válasza:
Biztos megvan ennek az előnye is, de nagyon gagyi megoldásnak tűnik. Azért köszi az infót, ezt jó tudni.
2014. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk is ilyen gépünk van és igen, te adagolod a víz mennyiséget,te állítod meg ha elég! És azért ekkora a tartály,hogy egymás után akár 3-4-5 kávétis le tudj főzni. Amúgy én pont ezért szeretem,mert ha úgy adódik hosszabb kávét is tudok főzni.
2014. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!