Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes olcsóbb szárítógépet...

Érdemes olcsóbb szárítógépet venni?

Figyelt kérdés
Láttam már 80000 ft körül is. Miben lehet rosszabb a kategóriákkal drágább változatoknál?
2013. dec. 30. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy igen. A szárítógép egy nagyon egyszerű szerkezet (bár tudom vannak amibe megpróbálnak extra funkciókat rakni, de igazából azok fölöslegesek). Mi használtan vettük, 15ért ki is szállították. És az egyik legpraktikusabb találmány a háztartásban... soha többé nem kell zoknit teregetni! :)
2013. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk hőszivattyús mosó-szárító van, 7 éves múlt és kiválóan működik, a mosás után 98-99% száraz a ruha mikor kiveszed melegen, az a pici pára pedig elszáll amikor kissé kirázom a ruhákat hogy ne legyen gyűrött. Van vasaláskönnyítő mód is, kissé tovább tart, de a ruhák egyáltalán nem gyűrődnek össze mire mikor kiveszed, ha nem ingről van szó meg ilyesmiről, nem is kell vasalni.

De ha már meglévő mosógéped van, jó megoldás mellé egy szárító.

Azt is nézd meg hogy a pénzedért milyen rendszerűt veszel, a linkelt leírás jól összefoglalja a lényeget.

2013. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!