Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol ajánlanátok, hol vegyek...

Hol ajánlanátok, hol vegyek olcsón jó minőségű mosógépet? Szállítási, dobozsérült termékekre gondolok, vagy újszerű használtakra, ahol garanciát vállalnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mondtam már, hogy olyan nincs, hogy olcsó is, meg jó is
2013. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ! Most sokkal okosabb lettem!!!
2013. dec. 31. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenki új doboz sérültet akar venni, de ezekből nagyon kevés van, ez csak egy álom. Beírod árgépbe, aztán találsz amit találsz. Vagy veszel használtat.
2013. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marhaságot miért irtok? Nálunk pl van ilyen bolt ,enyhén sérült cuccokat árulnak kizárólag újat .Meg van egy picit karcolva,vagy valami csekély sérülése van ,amúgy újak. Garancia azt nem tudom ezért nem is mondom.
2013. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is azt hittük anno, h milyen jó lesz a GRXből mosógépet venni. azt mondták hogy szállítássérült. a szerelő világosított fel, h ez egy használt fos, ami egyszer bemondta az uncsit, kipofozták, aztán eladták újnak.

annyi kárpótolt, h a hűtő amit szintén ott vettünk, legalább fullos és működik a mai napig. koppkopp.


azóta vettem egy LG direct drive-ot egy pofásabb havi fizuért cserébe, de az legalább tényleg új és van rá normális gari.

2014. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
A szállítási sérült az legtöbbször javított készülék. Én biztos nem venném meg. Inkább egy picivel gyengébbet, de újat. Ja, és ha elromlik, nem kell harcolni a garancia miatt.
2014. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Régi hajdú energomat-ra nem gondoltál?

Viccet félretéve, sok szempontból előnyösebb mint a mai modern készülékek.

Pl. olcsó javítási költségek (egyáltalán: javíthatóság),

olcsó ár,

kis méret,

megbízhatóság (úgy értem évtizedek óta működik).

Nekünk ilyen van, néha ingyen is hozzá lehet jutni.

2014. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!