Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rozsdásodik belül a mikrohullá...

Anikó44 kérdése:

Rozsdásodik belül a mikrohullámú/grillezős sütőm alja. Kidobni nem akarom. Azt gondoltam, talán le lehetne festeni hőálló zománccal, amivel a tűzhelyet, konvektort is javítottam már. Van valakinek erről tapasztalata? Szakszerű vélemény esetleg?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 12:43
 1/1 fúróferkó ***** válasza:
Igen jól gondolod.Lehet kapni festékboltokban direkt erre való fehér spray festéket.Nemrég vásároltam ,használtam de most itt nem jut eszembe mi van ráírva dobozára.Úgy emlékszem mikró,hűtőgép festék.Ha sikerül venni,azért egy villamos szakit hívj,kérdezz mielőtt nekiállsz!Hátha célszerü lesz szabaddá tenni csak a hibás lemezrészt.
2014. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!