Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux EKK54503OW kombinál...

Electrolux EKK54503OW kombinált tűzhelyet szeretnék vásárolni, ki az aki beköti?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert a márkabolt honlapján azt írják a márkaszervíz végezheti el (gondolom itt a garancia is csak akkor érvényes)

Mennyiért köthetik be vajon, mikor kiszállítáják be is kötik?


2014. jan. 5. 11:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami.. csak simán elég neki (süté rész) egy 230 kábel?
2014. jan. 5. 11:49
 2/4 A kérdező kommentje:
teljes Elektromos teljesítménye : 3035W
2014. jan. 5. 12:50
 3/4 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


Némely gépezethez kikötik, hogy csak a kijelölt szervizpartner kötheti be, hogy garis legyen, és a gari a bekötés napjától indul.


Két lehetöséged van:

- hívod öket, jön valaki, felméri, mennyi az annyi, és kifizeted. (15ezertöl- )

- megcsinálod magad, és adsz a szakinak egy 5-öst zsebbe a pecsétért, ha megoldható.


Harmadik lehetőség, megoldod magad, és letojod a garit.

Ha magad csinálod: ekektromos kötéshez tudok segíteni.

4kW-hoz érdemes mellészereléssel egy 3x4mm2-es MCu-val külön áramkört egy kétpólosú 20A-es kismegszakítóval kiépíteni, sütőt fixen bekötni, nem a konnektorba dugdosni.

Gáz, ha ki van építve a csövezés, akkor szép sárga flexi csővel bekötöd, fúvókák úgyis gyárilag úgy vannak telepítve, hogy a városi gázhoz jó legyen, veszel szivárgás ellenőrző habot, és készen vagy.


Én full elektromos tűzhelyet vettem, kijelölt stervízpartner 20 pénzért kötötte volna be a kábelt, így letojtam a garanciát. Megnéztem, ha valami megdöglik a tűzhelyen gyártótól 30 pénzért van alkatrész...

2014. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lakóhelyedhez legközelebbi márkaszerviz nevét, telefonszámát megkapod, ahol vetted a tűzhelyet. Én velük köttettem be, 10000.- ért. Egy hónap mulva tönkrement a gázgyujtója. Ugyanaz a szerelő 0 ft-ért kicserélte. Hát gondold meg, hogy barkácsolsz e?
2014. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!