Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy Junkers kazán vezérlő...

Egy Junkers kazán vezérlő panelje: Honeywell 45007556-005 REV B. Ha van valakinek kapcsolási rajza?

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy tilos javítani, nem is akarom. Ez egy meghibásodott panel, szemmel látható túlmelegedési hibával. Szeretném megérteni, hogy mi történhetett? Köszönettel.

2014. jan. 6. 09:14
 1/2 fúróferkó ***** válasza:
Ha csak gyakorolni szeretnél akkor ép itt az alkalom egy "halott " panelon gyakorolni , NYÁK-ról visszarajzolni a kapcsolási rajzot.Én ezt szoktam csinálni ,annál is inkább ,mert ilyenhez nem adnak sehol kész kapcsolási rajzot.Látatlanban is lehet tudni ha túlmelegedési jeleket lehet látni,hogy valami teljesítmény kapcsolásra beültetett cucc szállt el.általában FET, triak,ezt vezérlő optocsatoló ,esetleg relé szokta leadni az indiánjelet.
2014. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! Szeretném veled felvenni a kapcsolatot! Nagyon-nagyon nagy szükségem lenne egy jó felbontású képre a panelről. Sajnos neten csak apró képek vannak, amik számomra használhatatlanok. Rácsöppent víztől a D001-D004 diódahíd résznél a nyákom kiégett és a kötésre lennék kíváncsi, hogy miként volt gyárilag. Köszi!
2014. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!