Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Uj mosogep vasarlasa elott...

Uj mosogep vasarlasa elott allunk. Hiperszuper energiatakarekos Gorenje-t valasztanatok 2ev garanciaval, vagy egy ettol picit gyengebb (energia takarek szempontjabol is), viszont 5 ev garanciaval jaro BEKO-t?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 14:05
 1/9 PureGame válasza:
Én most 1 hónapja vettem új mosógépet. Véleményem szerint, felesleges hiper-szuper, LCD kijelzős, te állíthatod be, hogy mennyi legyen a mosási idő stb.. tulajdonságokkal rendelkező gépet venni. Ezek a tulajdonságok csak mind néphülyítések, meg persze emiatt többet tudnak kérni a gyárók. A lényeg: az energiafelvétel, a vízfelhasználás. Azt is lehet csinálni, hogy egy márkásabb gép közül a legalacsonyabb legalapabb változatod választod. (Én is ezt tettem) Én mindenképpen javasolnám, hogy vásárlás előtt nézd meg a neten a használati utasításokat (jobb márkáknál fent szokott lenni a hivatalos oldalon is), és nézd meg hol vannak szervízpontok. Ezek sokat elárulnak azért.
2014. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Gorenje 10 év múlva is mosógép, a Beko nem tudom ...
2014. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszonom!
2014. jan. 10. 16:09
 4/9 A kérdező kommentje:

na, a gorenje lett.


[link]

2014. jan. 10. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a sensocare?Ami azt is tudja mi kell neked?

Szerintem felesleges volt és drága.Lassan egy fél laptopot építenek bele tudnám minek....Ki fogja megjavítani.Max 5 évet fog bírni erre készül fel.

2014. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2014-et írunk. Szinte minden gyártónak van olyan részlege, ami a tervezett avultatással foglalkozik. A gorenje 2, a beko 5 évig vélhetően nem fog elromlani. Utána azonban...?

Számítógép és fényképezőgép esetében jártam már úgy, hogy a gari lejárta után HETEKKEL beadták a kulcsot.:(

2014. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én szerelőm egyszerű mosogépet ajánlott,mert ami kütyű nincs benne az tuti nem romlik el.És még közölte nézegetni akarom vagy használni.
2014. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo még a gep?
2020. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, meg tokeletesen mukodik :) nem bantuk meg
2020. márc. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!