Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung sc 4321 porszívóba...

Samsung sc 4321 porszívóba víz ment, ha kiszárítom még jó lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fenti porszívó kb. 2 éves, és bár ürítettem rendszeresen a portartályt, de alatta/mellette meg mindenhol már iszonyatosan dzsuvás volt. Gondoltam, hogy azt egy kis vízzel kitisztítom. A csap alatt engedtem erre a részre egy kis vizet, de azt nem gondoltam volna, hogy az befolyik a belsejébe, sőt, a hátulján meg kifolyt! Nem tudom, hogy a motorba juthatott-e, most félek, hogy mi lesz, ha legközelebb beindítom. Ráraktam a radiátorra, egy jó darabig szárítani fogom. Úgy tűnik így hátulról/kívülről, hogy mintha egy műanyag résszel el lenne szeparálva a motor és csak a levegő áralmás útjában folyt a víz. Aki ért hozzá, kérem mondjon valamit okosat, mit csináljak.

Köszönöm szépen! :R

K



2014. jan. 12. 11:07
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Legjobb lenne teljesen szétszedni és kitakarítva kiszárítani, a motor ugyanis nyitott, most a benne lévő port bemostad a motorba oda került a csapágyakhoz és a kommutátorhoz, valamint a szárítás is gyorsabb lenne, különösebb bajt nem okoztál, de csak teljes száradás után próbáld újra indítani.
2014. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Jól látom, hogy 4 db csavar tartja a kasznit? Alul is mintha lenne süllyesztve valami, de bevilágítva nem látok csavarfejet.

Ha esetleg mégsem tudom szétszedni, akkor mennyi ideig szárítsam?

2014. jan. 12. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megkockáztattam, bekapcsoltam és még jobb is lett, mint új korában. :-)
2014. jan. 14. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!