Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje wa50080 típusú mosógép...

Susmorgo kérdése:

Gorenje wa50080 típusú mosógép a mosási program elindulása után 5 perc múlva kiáll hibára. Mitől van ez vagy mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
A jelzőfények 4-et villannak de a használati utasításában csak 2,3,7 villanásról van szó. így nem tudom megnézni mi lehet a hiba oka. ajtó víz beömlés, kiömlés minden rendben van csak egyszerűen leáll és nem akarja fojtatni a programot!
2014. febr. 3. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az energomat sosem csinált ilyet...
2014. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:
Takarítsd ki a szűrőket, hátha segít, van az elmenő, kifolyó ágban, és lehet a bejövő víznél is, valamint érdemes megnézni a falba szerelt elfolyót is.
2014. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kitakaritottam az összes szüröt de a hiba még mindig fenn áll! Szét szedtem a be ill kifolyó csöveket is meg a szivattyút is de teljesen tiszta minden még vízkövet sem találtam! Viszont a motor szénkefés és észre vettem össze szerelés utáni proba mosás alatt mig kinem állt hibára, hogy halk de szokatlan sistergés szerü zugást mikor a motor elindul nem lehet, hogy a szénkefe megkopot és karistor ezért áll ki hibára? Immár 9.-dik éve hajtom a mosógépet!
2014. febr. 5. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár szénkefe is de a fűtőszálat is nézd meg, testre és szakadásra.
2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
teljesen ok a fütőszál melegit meg minden csak a motor nem akar menni furcsán karrog!
2014. febr. 9. 20:08
 6/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is Gorenje WA50080-am van, már 7 éve használom heti többször. Mostanában kezd elegem lenni belőle,mert az öblítőt is van, hogy leszívja mosás legelején a mosószerrel együtt! :( Ilyenkor ugyebár se nem olyan tiszta, se illatos nem lesz a ruha....és újra kell mosnom. A másik bajom vele, hogy előfordul, hogy normál adag ruha esetén csupa vizesek maradnak a ruhák.

A szivattyú lett benne kb 2 hónapja kicserélve, a gép tiszta! Mi lehet a gond? Köszönöm!

2015. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!