Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni porszívó vásárláshoz. Várok tanácsokat olcsó, de jó szívóerejű, jó minőségű porszívót? Érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak.

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsó de jó!-ilyen nincs.
2014. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én soha többet nem veszek semmi háztartási porszívót!

nem rég vettem egy iparit, jó drága volt meg nagy is, de 20 liter por fér bele, és 3 hónap után is olyan erő van benne hogy felszívja a szőnyeget (mármint három havonta ürítem a tartályt)

2014. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha többet nem fogok takarítani,régen már próbálkoztam vele,de nekem nem tetszik a dolog,úgy hogy nem kell porszívó!
2014. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gitta55 válasza:
SAMSUNG SC 4135 szuper jó porszívó. Nem is túl drága, és eddig messze ez a legjobb porszívónk. Külső szűrővel - un. cyklon-nal - rendelkezik (a csőre kell ráerősíteni), ez a szemétnek legalább 90 %-át megfogja, így a porzsákot nagyon ritkán kell üríteni.
2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gitta55 válasza:
Ja, és ez háztartási porszívó, nem ipari.
2014. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2014. febr. 20. 07:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Elekroluxról esetleg van valakinek tapasztalata?
2014. febr. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!