Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kenyérsütőgépet ajánlan...

Maja51 kérdése:

Milyen kenyérsütőgépet ajánlanátok, milyen típusúval vagytok tökéletesen megelégedve? Két lapátú érdekelne.

Figyelt kérdés

Nekem volt egy Hausmeister HM 1300-as, sajnos elromlott, ugyanolyat már nem kapok. Félek, hogy nem lesz olyan jó, ezért szeretném tudni milyet ajánlotok!

Amelyiknek a fűtőszála alul van ahhoz nagyobb bizodalmam van!



2014. febr. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, meg egy másik hasonló is, és nem voltam vele annyira elégedett, mindkettő elromlott másfél év után. Most egy Tesco BMS10-s van, ez csak egylapátos, de sokkal szebb kenyeret süt és réjöttem, hogy jobb is, hogy csak egy luk van a kenyérben, nem kettő. Imádom, és nagyon remélem, ez tovább bírja majd a strapát, most kb. másfél éves, heti 3x használom. Ez volt akkor a legolcsóbb, 9ezerért vettem.
2014. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez a típus még kapható?
2014. febr. 27. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom. Tavaly még sikerült venni egyet anyukámnak is, de azóta nem is figyeltem. Ha véletlenül ilyet veszel, szólj, akkor írok recepteket is, mert vannak beváltak.
2014. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!