Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyérsütőgépet szeretnék...

Kenyérsütőgépet szeretnék venni, (nem túl drágát) milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olvastam itt, hogy egy vagy kétlapátos, szóval ilyen téren teljesen "kezdő vagyok" tényleg nem tudom, hogy melyiket lenne érdemes:-) Adnátok nekem tanácsokat? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Moulinex, egylapátos van és nagyon meg vagyok vele elégedve, 6 éve kaptam. Mostanában már leginkább csak dagasztásra és kelesztésre használom, és sütőben sütöm meg a péksütiket, mert jobban szeretjük, mint a kenyeret, de ebben készítem a pizzát, kelt tésztákat, kalácsot is.
2012. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem több éve Hauser van,és tökéletes. Van egy-és kétlapátosban is. (Nem Hausmeiszter,mert az olcsó,de nem jó) A Moulinexnél a márka árát kell megfizetned. De szaküzletben vedd a gépet,ne a Tesco-ban!
2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Hausmeisterem van. Előtte volt Morphy Richards és Hauser. Igazság szerint mindegy, milyet veszel, sem a kenyér minőségében, sem a gép élettartamában nem érezni a különbséget, csak a drágábbak jobban néznek ki, mert talán kicsit halkabbak. Az élettartamuk meg attól függ, mennyire gyakran használod. Mi naponta minimum egy kenyeret sütünk benne, plusz dagasztásra és kelesztésre is használjuk. Így három évnél többet nem nagyon bír ki a drágább sem. Persze ha ritkábban használod, akkor sokkal tovább bírja.
2012. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy ilyen gyorsan válaszolt! Akkor így már könnyebb lesz nekem is elindulnom, mert megírtátok, hogy milyen típusúakat keressek! Köszönöm szépen még egyszer!
2012. jan. 15. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom ezt nem kérdezted, de én már olvastam kenyérsütő tulajdonosoktól panaszt a kenyérsütőre. Nem a márkájára, inkább a kenyér sütésével voltak gondok vele.

Én gázsütővel kenyérformában sütöm mindig a kenyereket, és nagyon finomak így is, jól megsülnek, és összedolgozni is remekül megoldható kézzel.

Csak azért írom, mivel én a kenyérsütőt ezért tartom pazarlásnak, főleg a mai pénzügyi helyzetben, természetesen ha te így szeretnél sütni, nyugodtan.

2012. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod neked is kedves utolsó! Igen, igazad van teljes mértékben!! Az igazság az, hogy a teszvesz oldalon nézegettem használtat. Tudom, hogy műszaki cikkből az ember ne vegyen , csakis újat...csakhát... azért gondoltam a kenyérsütő gépre, mert két kislányom van, akik szeretik a sütiket, és azért elmegy az idő, így nem tudok velük lenni :-( azért gondoltam arra, hogy csak beledobnál a hozzávalókat, a gép szépen összedolgozza, nekem már nincsen annyi munkám vele....:-)
2012. jan. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!