Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Erdemes akkumulátoros kezi...

Erdemes akkumulátoros kezi porszívót vasarolni? Pl Electrolux Ergorapido?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy morzsaszívó nyéllel. Szerintem annyit is tud!

Ha kaja után össze kell szedni a morzsát az azstal körül, arra biztosan jó, de rendszeresen végigtakarítani a lakást én inkább rendes gépet vennék.

2009. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig is tetszett, már jó ideje nézegettem, de nem mertem megvenni, mert hogy aksis, és biztos elég lesz-e, stb. De nemrég beleugrottam, megvettem, és én imádom! Napi takarításhoz tökéletes. Ha nem használod, visszakerül a töltőre, tökéletesen működik, elég erősen szív is. Konyhában a kicsi mellett csak ezt használom, de nappalit és szobákat is ezzel porszívozom, be lehet tolni rendesen az ágy alá is, szék lábai közé is, nem kell zsineget húzni utána. Azóta a seprű és a porszívó is el van téve, és csak a nagytakarításkor veszem elő.

Én imádom!

2011. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

IGEEEEEN!

Mi is vettunk egyet. A ferjem megunta mar, hogy olyan korulmenyes a porszivozas.

Nekunk is Electrolux van. Unirapido. Az a kulonbseg, hogy nem kiveheto a szivokaja. Azaz nem 2 az 1ben.

Mi es sokat tunodtunk, hogy merjunk-e venni. De egy csepet sem banom, soooot.

En is csak negyon ritkan veszem elo a zsinoros porszivot.

Nalunk szinte mindenhol padloszonyeg van, de nagyon jol felszedi a port, mert a kefeje forog.

Mindenkinek tudom ajanlani. Ne is gondolkozz.


Igaz, hogy mi egyharmad aron vettuk meg. Epp elkaptunk egy 30%os hetvegi akciot, ami a kedvezmenyes aru cuccokra is ervenyes volt. Ha tudtam volna hogy ilyen szuper, akkor 2 is vettem volna. Ajandeknak jo lett volna.

2011. aug. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!