Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívót szeretnék venni!...

Porszívót szeretnék venni! Lenne pár kérdésem, sgítenétek?

Figyelt kérdés

A nagymamának lenne , él a házban két kutya meg egy macska szóval valami jó kellene .Olyan kellene aminek az ára 20.000-25.000 ezer.Porzsákos vagy porzsák nélkülil?Milyen márka?Hol lehet kapni?ja és a szívóerö olyan 380 W körül ès 1600W a másik.Jaa ès fontos h könnyű legyen!de lehet álló is!

Előre köszi a sgítséget



2014. ápr. 18. 08:50
 1/2 Maxitabi ***** válasza:

Szia,

a lehetetlen küldetés címet nyugodtan adhatnád a keresésednek... Hasonló cipőben járok, és 3 hónapja nem jutottam tovább. Illetve igen: a kutya és macskaszőrök miatt spéci szívófejre van szükség - általában turbó kefe néven van. DE! Német fórumokat is olvasgatva a legjobb készülékek horrorisztikus árakon vannak (Vorwerk -kb 700.000 Ft-igaz ez 20 évre,dyson 140 és 150 között, miele 90 ezer). Igaz van a philipsnek is,de az itthon nem kapható,a bosch,siemens még nem győzött meg, a samsungnak is van,de arról elég sok negatívat olvastam. A dirt devil-ről szintén sok a rossz vélemény, zanussi,aeg,electrolux nem meggyőző... Ezeknek mind az állatos változatáról beszélünk-ha van!

Még én sem tudtam eldönteni, hogy porzsákos-higiénikusabb,több ideig telik meg- de drága a porzsák, vagy nem. Sokan vesznek használtan vorwerket,mielét,mert ezeket-ha jó állapotban van tényleg sokáig lehet használni. Most aeg vampire van, amit így is és úgy is lehet használni, de a cica lerágta a doboz szűrőjének végét és nem kapható... Porzsákkal most jobban szív-nagyobb a teljesítménye,de teljesen nem vagyok elégedett,nem szív fel mindent (szőrt).Ok,már 11 éves...

De nem akarok úgy járni, hogy megveszek 15-30ért egyet és nem válik be vagy nemszív jól,ezért most spórolok egyre.. A miele felé hajlok per pillanat,-az porzsákos.

Tudom,sokat nem segítettem,de hátha adtam meggondolni való ötletet.

2014. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vorwerket vegyél.

Nem 700000ft ez hülyeség.

használtan is van 25000ft ért

a vorwerkek élettartama 30- 35 év.

bármelyik gépnél jobb ez tapasztalatból mondom.

2014. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!