Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normalis ha az on off klima...

Gergő512 kérdése:

Normalis ha az on off klima berendezesem 4 c fokos levegot fuj?

Figyelt kérdés

A klimat nem regen vettem,beszereltettem,és ahogy melegszik a kinti homerseglet egyre hidegebbet fuj a keszulek. Normalis ez?

Nem deresedik a hocserelo,es mar a 8 c fok helyet 4c fokot fuj ki.


Szerintettek mert csinalja ezt?


Normalis valaszokat kerek. Koszonom!



2014. máj. 1. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél melegebb van, annál hidegebbet kénytelen befújni, hogy tartani tudja a beállított hőmérsékletet. Gondolj bele, hogy a fürdővized minél forróbb, annál több hideg vizet vizet kell engedj hozzá, hogy jó legyen a hőmérséklete.
2014. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JulesM111 ***** válasza:

Nekem inverteres klímám van, annak a befújt hideg levegője 10-12 fok között van ha maxin hűtök vele.

4fokos hideg levegő az már inkább egy hűtveszárító :)

2014. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez teljesen termeszetes.

Koszonom a valaszokat.

2014. máj. 2. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos nekem egy mobil klímám van (Trotec PAC 2000 S)

és ez ilyen,nyáron általában 6C fokos levegőt fúj be,augusztusban nem ritka a 4C fokos!

De egyébként minden klíma hasonló,és minden klíma kb 6C fúj be e ez tényleg változó tipusoknál,meg az időjárástól is.

2014. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!