Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 2-3 gyermekes családok, ahol...

2-3 gyermekes családok, ahol van mosogatógép: hány terítékeset érdemes választani?

Figyelt kérdés
decemberben jön a 2. lurkó,addigra szeretnék egy mosogató gépet. esetleg tudtok olyan márkát mondani,amit kerüljek? sokat számít az árkategória?
2014. máj. 15. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Értelme csak akkor van, ha tele töltve indítod el,máz pedig azt jelenti, hogy dupla etkeszletet kell.
2014. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,3 étkészletünk is van.
2014. máj. 15. 17:43
 3/12 anonim válasza:

Minimum 12 terítékes, nem tudom, van-e nagyobb, de ez is hamar megtelik. Tabletta meg az aldis saját márkás. Nekem ár-érték arány, illetve az előző kipurcant, és szabott hely miatt TEKA van. Nincs vele bajom, jól működik.

Alapszabály: minél kevesebb a digitális gomb rajta, annál kevesebb probléma-lehetőség.

2014. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Két gyerekünk van, nekem is elegem lett az állandó mosogatásból. :) Bár én még csak most rendeltem, de remélem nem fogok csalódni. Kérdés, hogy mennyit szántok rá. Ahogy én utána néztem a legjobb márkák az AEG és a Bosch, de ezek drágábbak is, kb. 90.000-től kezdődnek. Nekem azt mondták az Indesit-nél jobb a Whirlpool és a Zanussi. A Candy személy szerint nem "szimpi", bár az egyik eladó mutatta, hogy tök ugyanúgy néz ki, mint a Zanussi, csak többet tud és olcsóbb, valószínűleg ugyanabban a gyárban készül (vajon miért olcsóbb akkor?). Én végül egy Zanussi zds 2010 típusút rendeltem, 83.000,- Ft. Remélem beválik. Ja, ez 9 terítékes, 45 cm széles, csak ez fér a konyhánkba. Ahogy olvasgattam, elvileg elég lesz.
2014. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

őszintén szólva egy hotpoint-ot néztem, 60E ft körül van, 10 terrítékes. azt nem szeretném,h. sose teljen meg. egy ismerősünknek van,ők 5-en vannak,rengeteg szennyes edénnyel,de így is napokig gyűjtik. én szeretném minden nap működtetni. vagy ti milyen gyakran indítjátok? a vízhasználat nekem mindegy,nincs vízdíjunk, az energiatakarékosság viszont nagyon fontos.

amúgy így nagyhirtelen ezt néztem ki:

[link]

2014. máj. 15. 19:56
 6/12 JulesM111 ***** válasza:

Szia, nekünt 12 terítékes van, napjában nèha 2x is megy.

Extrem esetben 3x. Vízfogyasztás nem sok, áramot azért eszegeti.

2014. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Muszály telepakolni külöben rengeteg energiát pocsékol. Nekünk ARDO mosogatógépünk van. 7 éve megy. Mi általában heti 4-5 alkalommal használjuk. Vasárnap néha 2x is fut de általában egyszer, de van hogy 3x is ment egymás után. Hétvégén 2x fut hétköznap 1-2 alkalommal. 12 terítékes. Műanyagokat nem mosunk benne. Legjobban a Bosch-t, Miele-t, Fagort, és Nardi-t ajánlom, a többi (Candy, Zanussi) noname márka.
2014. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és a miénken 8 program van és vagy 5-6 választható opció! A legerősebb mosás teljes szárítással 2h10min és 70 fokos.
2014. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokat szoktak főzni?

Sokszor fogadnak vendégeket?

Mekkora hely van a készülék elhelyezésére?

Milyen magas a mostani konyhabútor (ha van)?

Milyen színű a konyhabútor?

Rendszeresen elmosogatja a tányérokat étkezések után?

Előfordult hogy több a mosogatni való pohár mint a tányérok?

2014. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
minden másnap főzök, vendég kevés van,de a mosatlan így is sok,leginkább tányérok,poharak,evőeszközök,kisebb edények, a készülék elfér, férjem beépíti,de a konyhabútor magassága nem sok mindent számít,igaz beépíthetőt szeretnék,de tudtommal szabadonállót is lehet venni. azt pedig ha akaromm a konyha közepére is tehetem :D a konyhabútor színe szintúgy nem számít épp ezért. nem az esztétikum a fő,hanem a praktikum. és sajnos nem mosogatok folyamatosan,csak egy nap egyszer,de ha lusta vagyok csak 2 naponta,mindig hegyekben áll a mosatlan,épp ezért kell a gép.
2014. máj. 19. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!