Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosogatógép vásárlásnál mit...

Mosogatógép vásárlásnál mit érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Nyilván az árán és az energiafelhasználásán kívül!
2013. jan. 19. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha én új gépet vennék, akkor először a kosarak elrendezését és a méreteit nézném meg.

Szóval sztem belső méretben a lehető legnagyobbat. Nézd meg a saját étkészletedet, a lábasokat, tepsiket.

Kicsit befürödtem vele, de amúgy jó masina. Csak pl. a felső kosárnak nem tudom kihasználni csak a felét, mert olyan az elrendezése hogyha belerakok valamennyi poharat, akkor a kistányérokat már nem.

Ill. az alsó kosárban úgy vannak a tányértartó pöckök, hogyha belerakok 2 db kisebb fazekat, akkor egy tálcát sem tudok beletenni.

2013. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, beépíthetőt akarsz-e venni. Nekem ilyen van.

[link]

Elmondom, miért imádom. Nagyon jó az elrendezése, a lenti kosárban az evőeszköztartó kivehető (én leszedtem a tetejéről a rácsos tetőt, így van 8 fakkom, amibe csak beledobálom a cuccokat.) A felső, kihúzható tálcás evőeszköztartót nem ajánlom, hacsak nem vagy különösen higgadt ember.

Az enyémben a lenti kosár hátsó részén a tányértartó lecsukható, így szükség esetén óriási fazekat is be tudok tenni.

Van rajta rövid program, ami 36 perc tablettával, minden este ezt használom, ez a program azt hiszem, 9 liter vizet fogyaszt. Lejárat után ki kell nyitni az ajtót, akkor nem csapódik vissza az edényekre a bent maradt pára és két perc alatt szárazak. Csendesen üzemel.

Remélem, segítettem.

2013. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú köszi! Mindketten hasznosak vagytok!:)

Még egy kérdés! A ti gépetek mennyire hangos? Mert amerikai konyhánk van, ergo a szánkban van a nappali, ahol egész nap vagyunk!

Egyébként beépíthetőt keresek!

2013. jan. 20. 05:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, második vagyok. A miénk, ahogy írtam is, nagyon csendes. Nálunk is nagy konyha van étkezővel, és ott szoktunk ücsörögni ha vendégek jönnek. Simán elindítom a gépet, mert egyáltalán nem zavar. Nekünk ott van a mosógép is beépítve, azt azért csak nyugiban indítom el, mert az hangosabb.
2013. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem szabadonálló gépen van. A pontos típusát nem tudom, a márkája Candy.

Szépen mosogat, nincs gondom vele. Én hangosnak találom. De talán nem is maga a gép hangos. Nagyon visszhangzik az egész lakás, rossz az elrendezése. Ha én az egyik szobában beszélek, az simán hallatszik a konyhába, pedig van vagy 12-15 méter távolság. De múltkor pl. rosszul lettem a fürdőben, kiordítottam (nem volt teljesen becsukva az ajtó) és senki hallotta meg a nappaliból. Pedig csak az az ajtó választja el a 2 helyiség között.

2013. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!