Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A múlthéten vettem egy GORENJE...

A múlthéten vettem egy GORENJE RK 6192 AW típusú fagyasztóhűtőt, de nem dobozban hanem úgynevezett buborékos fóliába volt csomagolva telefonon megkérdeztük de azt felelték ez az eredeti csomagolás azaz nem dobozban van. Igaz-e hogy így csomagolják?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 13:03
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Jó kérdés de ez nem oszt nem szoroz a garanciába , a garancia a hűtőre vonatkozik nem a dobozra, már ugyi ha ezért érdekel a dolog.
2014. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Nem gyári. A gyári az a doboz. Ez vagy használt, vagy szépséghibás, ami megsérült szàllításnál.
2014. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy multicég a nevezetesen a Media Mark mikor megvettem,aznap este itthon felhívtam mert du. 3órára volt megbeszélve,sérült nem akarják szállítani,másnap felajánl egy ugyan olyan GORENJE más típusú de nem A++,hanem A+ és eredeti csomagolásba van,harmadnap felhívnak megérkezett délután szállítják buborékos fólia Media Markos ragasztószalaggal volt körül tekerve .
2014. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!