Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti (számlával igazolható)...

Eredeti (számlával igazolható) Windows XP-mnek hogyan tudhatom meg a szerialját? Az eredeti csomagolás nincs meg, a gépet meg lecseréltük. A tasijára rá van írva a szám, de meglepődve láttam, hogy nem veszi be

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A csomagoláson (kívülről) biztos, hogy nincs rajta a termékkulcs (ami nem az S/N). Elvileg kaptál hozzá egy matricát, amit rá kellett (volna?) ragasztani a gép oldalára.
2011. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán érdeklödj ott ahol veted ahonan a számmla van. ha már megszünt egy Microsoft kirendeltséget is megkereshetsz

ha viszed eredeti cd t meg ami csak van hozá ha csak számla akor azt.

de szerintem egyszerübb egy "nyilt" kódot keresni, nem tudom...

ha windows 7 nél tünik el sok mindent megérne mászkálni utána de XP...

2011. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ha azt a gépel,eladta

ezért tartom hülyeségnek a kulcs gépre rgasztását. milyen ronda is rajta

2011. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pj0tr ***** válasza:
Az azért lehet, hogy már nem is használható számodra az a Windows, ugyanis ha OEMet vettél jóval olcsóbban egy hardwarrel és azt eladtad, akkor ugyanúgy jogtalanul használnád az oprenszert szóval akár le is töltheted valahonnan. Jogi szempontból tök ugyanaz.
2011. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld meg ezt de én nem hiszek ebben...

1 próbát megér

2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Két gépes licensszel vettem egyszerre kettőt, mert egy civil szervezet irodájában, több gépen használjuk. Ezért is kellett ráragasztani, mert ilyen helyre bármikor jöhet ellenőrzés. A lemezen nem szerepe valamelyik mappa mélyén? A bolt már egy éve bezárt, ahol vettük. Viszont volt már aktíválva, de mivel internetszolgáltató is cserélődött, értelemszerűen az IP cím is (statikus volt, most is az)
2011. okt. 14. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aida32 programot szed le,az mindent mutat.
2011. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!