Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a baja a porszívónak, ha...

Mi a baja a porszívónak, ha röviddel a bekapcsolás után magától leáll, majd bizonyos időközönként újraindul, de csak néhány percig üzemel (és ezt játssza folyamatosan)?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megjavítani? Amikor éppen működik, akkor kifogástalan.

2014. jún. 2. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Lehet érintkezési hiba, törött vezeték, de lehet a hővédelem is.

A leírtak alapján nem lehet megmondani, hogyan lehet kijavítani. Vidd el szervizbe!

2014. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%

Védelem....Hogy le ne égesd a motorját.

Én is néztem hogy a teszkós porszívó állandóan ezt csinálja...

2014. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

túlmelegszik a motor és lekapcsol

takarítsd ki

2014. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%
A porzsák mögött általában a motor felé a légszívó nyíláson van még egy szivacslap filter. Ha ez elrakódik, nem szív normálisan és nincs hűtés. Azt néha jól ki kell porolni, mosni vagy cserélni.
2014. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a napokban vettem egy porszívót,aminek a leírásában,az állt,hogy egy 80nm2 házat kilehet porszívózni,de én egy 15nm2 szobát nem tudtam befejezni,mert 3 perc után leállt,és kb 15-20perc után kapcsolt be..most kivizsgálják majd,hogy hibás-e,ha igen akkor cserélik,de most picit elbizonytalanodtam,ahogy itt olvasom mit írtatok,de egy ujporszivó,nem piszkos,és mégis leaalt,3 alkalommal is kiprobaltam,es akkor is
2023. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!