Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nyilalhat bele az...

Mitől nyilalhat bele az alhasamba? Tűszúrás szerű, nem folyamatosan csak időközönként!

Figyelt kérdés
Hétvégén kellene nem megjönnie, viszont már tegnap is és ma is erősen belenyilaló fájdalmat éreztem a bal petefészkem környékén!Nem mensi görcs az másmilyen érzés!Volt valaki hasonló helyzetben??Esetleg babát várt?Vagy ez csak a közelgő menstruáció jele?
2013. febr. 1. 13:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk már rég óta kisbabát!És nagyon félek hogy ez a szúró valami nem jót jelenthet!..... :(
2013. febr. 1. 13:20
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt, amikor nem vártam! Nagyon megijedtem, mert annyira nagyon fájt egy-egy ilyen szúrás. És nemvárt napján pozitívat teszteltem :-)
2013. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Wáááá!! Komolyan?? Akkor az nem rosszat jelezhet???!!! Nagyon jó volna már nagyon vágyunk kisbabára párommal!!! :) Mennyi idős a picid? Volt még másoknak is ilyen érzése?
2013. febr. 1. 13:50
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van! :) En holnapra nem varom,es ebben a honapban 2 naponta voltunk egyutt.... :))) kivancsi vagyok,szurkolok neked is! :)
2013. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
KOMOLYAN?? nem vagyok egyedül :) remélem sikerrel járunk mindannyian!!! :) nagyon boldog lennék!!!!
2013. febr. 1. 14:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy 1edul :) es en szurkolok nekunk :)
2013. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem egy héttel nemvárt előtt szúrkált a hasam és nemvárt napján erős pozitív lett a tesztem!
2013. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
szia!nekem is volt ilyen ,bár én már rosszul voltam néha némelyik "késszúrástól" én még várok a tesztel.de nagyon drukkolok neked is!! :)
2013. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy ez nem hogy rossz jel,hanem nagyon is jóóóó!Írd meg mi lett!Drukkolok!
2013. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

4.vagyok :)

Most 37,2 a höm...tudom,hogy csak a reggeli hö számít,de ez már azért szerintem jó jel :)

2013. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!