Milyen vasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan gőzölős vasalót szeretnék, amiből nem ömlik a víz vasalás közben, és nem köpködi a vizet. Érdemes egy drágábbat(5-10000 Ft)venni?

2014. jún. 4. 10:49
 1/5 anonim válasza:
igen, ha a ruhákat vasalás után fel is akarod venni...
2014. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amivel herét is lehet vasalni :D
2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Tesco színes termékes van és tökéletes :D
2014. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami most van, az 5-6000 Ft közt volt akciósan ha jól emlékszem, de nagyon rossz.
2014. jún. 4. 11:34
 5/5 Synthia válasza:
Nekem Philips Energy Care Zold Szinu vasalom van 2010 ben vettem akkor kb 60E korul volt de nagyon szeretem.Nem ragad oda a ruha es gozolog rendesen es a vizet se engedi ki hacsak nem szukdeges.Szoval nagyon bevalt.Erdemes befektetni egy minosegi vasaloban ha nem akarsz minden evben venni egy ujat.Ja meg egy jo tanacs en Espring vizet hasznalok bele amit az Amwaytol vettem.Nagyon profi vizszuro es igy nem rakodik le a vizko.Nekem bevalt es szerintem sok evig el fog tartani.Szeretem a vasalomat:-)
2014. aug. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!