Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vasalót vegyek?

Milyen vasalót vegyek?

Figyelt kérdés
kb. 10.000 körül, mondjatok konkrét típusokat, amilyet használtok és szerettek. én Tefalra gondoltam.
2013. okt. 7. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez pl. mit szólnál? A tízesbe is belefér: [link]
2013. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szuper!!!!!!!!! :DDD
2013. okt. 7. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor telibe találtam!:)) Komolyabban én nem tudok segíteni, mert életemben nem vasaltam, meg férfiből is vagyok.


De ez egy hasznos olvasmány lehet, típusokat is tesztelnek: [link]

2013. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyat, ami megfelel az igényeidnek, és nem kerül többe 10 Matyinál.
2013. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csudi hasznos válaszok, skacok! :))
2013. okt. 7. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd, Te tudod, milyen igényeid vannak, azokat nem írtad le, mi pedig nem igazán végeztünk telepata-tanfolyamot.


Szóval írd össze az igényeidet, aztán nézz utána, melyik mit tud ezek közül. Aztán már ki tudod választani, hogy melyik felelne meg leginkább.

2013. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gőzölős vasalót veszel, arra ügyelj, hogy ne használj bele csapvizet, mert attól vízköves lesz és tönkremegy a vasaló. Csak ioncserélt vízzel töltsd fel.
2013. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem, h válasszatok helyettem, ezért kértem, h csak azt írjátok le, amilyenetek Nektek van, amilyen használtok, vagy amit tapasztalatból tudtok, hogy jó. Csak 1 db-ot. Köszi!
2013. okt. 8. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van , én szeretem : [link] Bár már nem tudom mennyiért vettük.
2013. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!