Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Leéghet a mosógép ha nincs...

Leéghet a mosógép ha nincs benne elegendő víz?

Figyelt kérdés

Többször volt ilyen /mindig azonnal le kapcsoltam/, de most miután bekapcsoltam kb. 2 perc után jelentkezett.

Miután már engedte kinyitottam a dobot is és nagy meglepetésemre némelyik ruha száraz volt, sőt a dob közepéig se ért a betöltött víz.


Lehet az hogy kap elég vizet és azért van ez a szag? Nem egy mai darab a gép: felültöltős, Hajdú Zerowatt


2014. jún. 7. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik autómata mosogép sem tölti csurig a vizet. Programtól is függ, de max a dob feléjig. Ha égett szagot érzel az lehet az ékszíj ami nem tud megfelelően "kapaszkodni" az ékszíjtárcsákba és amikor a dob le van súlyozva a ruháktól, egyszerűen az ékszíjtárcsákon elcsúszik, dörzsölődik. Mindenképp ajánlott megnézetni.
2014. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy száraz némelyik ruha! 2 perc alatt csak a vizet szívja be! És miért szívna a dob feléig? Egyik gép sem szívja fel magát addig. Másrészt már miért égne le, ha nincs benne víz? Centrigulásnál leég a motor? nem! a víznek semmi köze a motorhoz. a motor nem kap hűtést.
2014. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!