Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit kell tudni a Lehel F300...

Coleman5324 kérdése:

Mit kell tudni a Lehel F300 ET tipusú fagyasztó ládáról? Lassan 1 napja lett beüzemelve és azóta nem vettem észre hogy lekapcsolt volna.

Figyelt kérdés
1éve van meg kb eddig nem volt használva, most úgy döntöttünk hogy üzembe helyezzük, szigeteléssel voltak gondok kijavítottuk be lett üzemelve és azóta nem kapcsolt le, használati útmutatót nem találok hozzá sehol ezért fordulok hozzátok, ma reggel vettem figyelembe hogy a narancs sárga gomb (gyorsfagyasztás) be volt kapcsolva, kikapcsoltam de még azóta se állt le, egyébként semmilyen más led nem világít, melyik led mit jelent? minek kéne világítania? vagy minden így tökéletes csak én aggódok feleslegesen?

2014. jún. 13. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A zöld az hogy üzemben van.

A piros az olvasztás jelző

A sárga a gyors fagyasztás.

Nálunk nem ment folyamatosan, viszont sűrűn bekapcsolt.

Hol állt? Ha fagyos helyen akkor az nem tett jót neki.

Tudtommal ezek még freón gázosak.


Nálunk egy-két óra alatt, már fagyasztott.

Ha nem fagyaszt rendesen akkor elszökött a gáz belőle.

2014. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fagyasztani fagyaszt azzal semmi gond, csak nem áll le! világítani semmi se világít csak a narancssárga ha bekapcsolom, fagyasztással nincs gond -18 fokon van simán csak nem áll le a motorja....
2014. jún. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!