Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vettem egy Electorulx ENB...

Laura Faragó kérdése:

Vettem egy Electorulx ENB 3450 kombinált hűtőgépet. Vártunk 24 órát utána bedugtuk és bekapcsoltuk, majd egy idő után meg lett nyomva hosszan a "MODE" gomb és elsötétült a kijelző. A fagyasztó leolvadt és a felső rész sem hűt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Húzd ki majd néhány perc múlva ismét csatlakoztasd.Ha eekor röviden megnyomod a mode gombot történik-e valami?

2014. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi sajnos :(
2014. jún. 21. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos amennyire jól hangzó márkanév az ELEKTROLUX,-olyan silány is.Én már befürödtem mint ,hűtővel, mint mosógéppel.Legközelebb nyugodtan vegyél akármilyen "NO NAME" KÉSZÜLÉKET.
2014. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a vásárlástól számított három napon belül romlott el akkor kötelesek kicserélni.

Az Electroulx márkák jó minőségűek de ez nem jelenti azt, hogy nem kerülhet piacra hibás darab. Nekünk is electrolux hűtőnk van nyolc éve és eddig szerencsére nem volt vele gond.

Tavaly a testvérem vásárolt HTC mobílt ami két nap után elromlott - visszacserélték.

2014. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az a probléma, hogy jófogáson vettem így nem biztos , hogy visszaveszi a tulajdonos :(
2014. jún. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!