Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógéped van és...

Milyen mosógéped van és mennyire vagy vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Típus is érdekelne és az hogy mit szeretsz benne és mit szeretsz benne kevésbé (funkció, helyigény, zaj stb.)
2010. jan. 5. 14:39
 1/7 anonim válasza:
whorpool(rem jól írtam)Felül töltős.Nagyon szeretem szépen mos.Már 3 éves,semmi baja nem volt.1000-es a centrifugája,azt viszont szeretném ha nagyobb lenne.
2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fehér színű és meg vagyok vele elégedve.
2010. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Tegnap találkoztam Ivan Ivanovics Ivanov mosógépszerelővel, már 25 éve van a szakmában. Lassan tenni kéne valamit a vízkő ellen!!!
2010. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aeg-Electrolux.Két napos korában garanciába kicseréltettem,mert olyan hangja volt,hogy azt mondtam nem létezik,hogy ez a mosógép jó.A másiknak is olyan hülye hangja van.Amugy nincs baja.
2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

nekem is worpool. Van még a családban Ignis. Mindkettő felültöltős.

Nem tudom őket dicsérni. Foltok bent maradnak, de jól összegyűrik a ruhákat. Gondoltam már a visszatérést a keverőtárcsáshoz, de az meg eléggé lestrapálja a ruhákat...

2010. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bosch 7 éve . hibátlan
2010. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
candy. a hajdú lett rá lecserélve, szóval ha nem működne, akkor is jobb lenne szegény hajdúnál D:D
2010. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!