Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch és Electrolux mosógépek...

Tupaccc kérdése:

Bosch és Electrolux mosógépek közül melyik szerintetek a jobb?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ilyen téren ez a kettő a legjobb gyártó. Tudom már a szerelők is azt mondják, hogy felesleges ultra drága mosógépeket venni, mert a mostaniak már úgy vannak tervezve, hogy mihamarabb elromoljanak, de azért ez a két márka még mindig kitűnik a többi közül – szerintem. Szintén nem a legdrágább termékükre, hanem úgy 95-120 ezer körülire gondoltam.

Szüleimnél mondjuk Electrolux van már 8éve, eddig probléma mentesen, Calgon, meg hasonló odafigyelés nélkül, és eddig még szerelőt nem látott...



2014. júl. 2. 10:05
 1/8 anonim válasza:

Bosch mosógépet semmiképp!

Csapágyas lesz 1-2-3 éven belül, és csak dobbal együtt lehet cserélni 40-50 ezer

2014. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2014. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem azt mondta a mosógépszerelő, hogy az LG mosógépek a legtartósabbak.

a legeslegjobb a MIELE, de az megfizethetetlen

2014. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ahogy nézegetem, minél több topic, annál különbözőek a vélemények:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..


Van ahol LG a Samsung a rossz, van ahol a Bosch-t mondják le, és van aki mindet :-D Azt hiszem be kell lőni egy maximális árat, nem túlságosan belemerülni, elolvasni pár véleményt, aztán majd csak kiderül, hogy mit vettem.

2014. júl. 4. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt, amelyiket jobbnak érzed! Minél több fórumot olvasol, annál nehezebb lesz a döntés! (SAJÁT TAPASZTALAT)
2014. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia kedves tupaccc!

Mit vettél végül? Bevált? Szépen mos?

Már lassan megőrülök, annyi fórumot elolvastam.

Most egy Electrolux EWT 1376 HLW mosógép van tervben, de annyira elbizonytalanodtam, mikor láttam, hogy még senki nem véleményezte...

2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mugen81 válasza:
Én is az Electrolux EWT1376hlw-t néztem ki!Megvetted,milyen??
2014. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!