Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ősrégi Lehel fagyasztóládán...

Ősrégi Lehel fagyasztóládán miért vilűágít a piros gomb? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Vettünk használtan egy Lehel fagyasztót. Elvileg nincs semmi baja, akiktől vettük, azt mondták, hogy teljesen jól működik, csak nekik már nincs mit beletenni. Hát én ma elkezdtem megpakolni, de amit még délelőtt raktam bele, az is csak zúzmarás, de közel se fagyott meg. A piros jelzőlámpa meg folyamatosan világít. Valaki tudja esetleg, mi lehet vele a gond?

Annyit észrettünk, sajnos már csak itthon, hogy a szigetelő gumija egyik oldalon eláll már egy kicsit, meg hogy túl könnyű felnyitni a tetejét.


2014. júl. 16. 22:03
 1/4 F.S.G. ***** válasza:
Amikor lefagy teljesen akkor nem fog pirosan világítani !!
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tele pakoltad akkor kell neki idő bőven mire lefagy.

A rossz tömítés a gáz. Tegyél a tetejére 1 vödör vizet amíg más nincs.

2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó ötlet,akkor megdobjuk vmi nehezékkel a tetejét :)
2014. júl. 16. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mélyhűtőt nem illik rögtön teli pakolni. Egyszerűen nem bírja lehűteni.
2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!