Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen elektromos légtisztító...

Milyen elektromos légtisztító berendezést érdemes venni?

Figyelt kérdés
Forgalmas út mellett lakunk, tiszta por, korom minden. Van egy csecsemő a családban, jó lenne, ha minél kevesebb kosz jutna a szervezetébe. Tudom, jobb lenne elköltözni, de addig is...

#légtisztító #levegőtisztító #lég tisztító #levegő tisztító #szobai légtisztító #szobai levegőtisztító #szobai lég tisztító #szobai levegő tisztító #otthoni légtisztító
2014. júl. 20. 14:50
 1/9 anonim válasza:

Én is ma írtam ki egy ilyen kérdést. :) Én nézegettem pl. [link]

Használtan is nagyon drága. Nem tudom, hogy ez is mennyire jó erre a célra és olcsóbb is volna-e, ami hatékony.

Olyan kamuk is vannak a neten, igazán saját tapasztalat alapján volna jó, ha valaki ajánlana valamilyen típust.

2014. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam, ami szimpatikus elsőre:


[link]


wdh6-os tetszik, de sosem hallottam róla, bár még nem is nagyon kerestem rá...

A zepter féle gép van egy ismerősömnek, ő dicséri, de lehet hogy csak azért, mert nem akarja beismerni, hogy nem érte meg az árát :)

2014. júl. 20. 23:02
 3/9 anonim válasza:
Az első vagyok, ahogy kezdek belebonyolódni a témába, felmerült kérdésként, hogy légmosót, vagy légtisztítót érdemesebb, melyik a hatékonyabb? Én ugye a szálló por és szösz végett keresem, nem allergia miatt.
2014. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is a por ellen keresgélek.
2014. júl. 23. 10:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvettem. Stylies Pegasus. Mivel nem tartottam fontosnak az ózon és az ionizáló funkciót, így erre esett a választás.
2014. aug. 3. 22:12
 6/9 anonim válasza:
Jól néz ki! Te is kb. 60 ezerért vetted? És milyen??? Légyszi írd meg, mennyire vált be. :)
2014. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 54ezerért vettem az e-boltban, feketét. Öt fokozatban állítható a sebessége, nálunk 1-esen megy állandóan. Három kis ventilátor van benne, olyan mint a számítógépekben. Lehet, hogy csak bebeszélem, de tényleg tisztábbnak tűnik a levegő abban a szobában ahol megy. Ezt akkor veszem észre, mikor a lakás más részeibe megyek. Apró gondom vele, hogy nagyon halkan, de kiad egy pulzáló hangot, ami éjszaka zavaró. Gondolkodom rajta, hogy érdemes-e emiatt reklamálnom, lehet, hogy más észre sem veszi, pl.a nejemet sem zavarja...
2014. aug. 5. 11:21
 8/9 anonim válasza:
mik a tapasztalatok így évek elteltével?
2016. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még ma is használjuk, bár volt néhányszor pár hónap kihagyás, pl. ha nyáron folyamatosan nyitva az ablak akkor minek menjen. Vettem már bele csere szűrő szettet is. A három szűrőből kettő cserélhető, egy pedig mosható. A moshatóból elég fekete lé szokott kifolyni.

Ami nem tetszik, hogy a tetejébe belerakódik a por, akárcsak a ventilátor lapátokra és nem lehet szátszedni, hogy kitakarítsam.

Mivel más ilyen szerkezetet még nem használtam, illetve nem tudom műszerrel megmérni a levegő tisztaságát, így nem tudom megmondani, hogy jobb vagy rosszabb-e mint a hasonló berendezések. Érzetre nincs kevesebb por a lakásban.

2017. márc. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!