Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van tapasztalatotok az ilyen...

Van tapasztalatotok az ilyen mini mosógépekről?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy mini mosógépet,mert egyedül élek.

Én nem ismerek olyat akinek lenne ilyene.Főleg aki innét rendelt volna - ezt találtam:

Top Products - TV Shop - Teleshopping - Teleshop termékek

www.tvproducts.hu/

Háztartási részén a Maxxx elektromos minimosodát.

A centifugásat szeretném megvenni,de nem tudom,hogy megéri-e.

Esetleg van olyan aki egyedül él vagy kollégista és van ilyen mini mosógépe?Akár a többiek is megírhatják a véleményüket,hogy hasznos,nem hasznos,működik vagy nem.

Köszi mindenkinek!



#shop #elektromos #TV #minimosoda
2014. aug. 22. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek gyakorlatilag egyszerű kicsi keverőtárcsás gépek. A program csak a tárcsa forgását variálja, sokat nem ér. Vizet nem fűti, van amelyik leszivattyúzza. A centrifuga gyenge. Általában ami belefér, azt gyorsabban ki lehet mosni kézzel, mint géppel.


Ha már kis mosógép kell, akkor pénztárcától függően egy hajdú minimat65, vagy valami modernebb kis automata mosógép, ami tényleg automata.

2014. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Amit ajánlottál az csak használtan találtam eladón a neten.

De nézegettem és ezeket találtam:

BEKO WMB 51011 CSNY

BEKO EV 6102

BEKO EV 5800+Y

Szerinted a Beko jó gép?

2014. aug. 23. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A minimat már elég régi, nem is hittem, hogy lenne új. A beko-val nincsenek tapasztalataim, de amiket linkeltél gépek, azok is rendes mosógépek, nem kis kevergetők, szóval jók lehetnek.
2014. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi
2014. aug. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!