Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van tapasztalatotok kézi...

Van tapasztalatotok kézi porszívóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy beszereznék egyet itthonra, hogy azzal takarítsam a polcokat, könyveket, stb.

2012. jan. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy akkus kézi porszívóm. Annyiban praktikus, hogy kicsi és gyorsan elő lehet venni, meg a kocsit kényelmesen ki lehet vele pucolni (az utcán nincs konnektor). Viszont egy év használat után már hamar lemerül az akkuja.
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Nekem is van itthon. Arra használom, hogy a lábtörlőt gyorsan tisztává tudom vele varázsolni. A macskaszőrt is összeszedi a sarkokból. Szerintem praktikus, de tényleg, ahogy előttem írták, egy idő után hamar lemerül az aksija.

Azért túl sok pénzt ne áldozz rá, 5-8000-nél ne többet.

2012. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Akkor, ha jól gondolom, pl a könyveket könnyen le tudom vele portalanítani, mert van annyira jó a szívó ereje?

2012. jan. 12. 16:48
 4/5 tetris ***** válasza:
Igen, arra tökéletesen megfelelne.
2012. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2012. jan. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!