Mosógép probléma?

Figyelt kérdés
A mosogepem rendesen kimos. Volt már egy párszor olyan, hogy mikor el akartam kezdeni mosni, láttam, hogy a dob meg van telve vízzel, pedig ki volt húzva a gép. Volt már ilyen valakinek? A csapnál lehet a probléma?
2014. szept. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
mágnesszeleppel van a baj. Nehezen nyit és zár. így nagyon lassan kapcsol, de mire kapcsol addigra már megtelik a mosógép! Azzal van a baj!
2014. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annak kB. Mennyibe kerülne a javitasa? Ha túl sok, akkor vennék másik gépet, mert ez 15 éves, bármikor kinyiffanhat, én meg minden nap mosok.
2014. szept. 4. 10:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolom az segítene, ha mosás után elzarnam a csapot, csak az meg olyan állapotban van, hogy már félek hozzanyulni, mert leesik.
2014. szept. 4. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok pár 100 ft nagyon max 2-3.000 ft-ba lehet! A szelep nyit és zár. Nyilván beragadt és nyitva maradt így engedi befele a vizet. Ha ezt kicseréljük akkor jó lesz
2014. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy csak az ajtó aljáig engedi a vizet (elöltöltős). Sehol nincs víz kifolyva, abból gondolom.
2014. szept. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!