Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógépet mosógép tetejére...

Szárítógépet mosógép tetejére egyszerűen rá lehet építeni kapható összeépítőkeretek segítségével. Kérdés, hogy szárítógépet mosoGATÓgép tetejére is rá lehet-e építeni, próbált-e már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
(a mosógépünk keskeny kivitelű, arra nem lehet építeni)

2014. szept. 4. 11:39
 1/3 anonim válasza:

Szia, mosogatógépre nem lehet sajnos. Csak elöltöltős mosógépre, ahogy írtad, és normál méretűre.

Szárítógépet szeretnél vásárolni?

2014. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben már tájékozottabbá váltam a témában: összeépítő keret tényleg nem nagyon van mosogatógép és szárítógép egybeépítéséhez - viszont nem is kell, mert a mosogatógép nem "ficánkol", a legtöbb mosogatógépnek amúgy is van perem a tetején így nem is kell attól tartani, hogy leesne róla. Sokan rakják őket egymásra, és én is úgy fogom, ha végre megjön a szárítógépem.
2014. szept. 24. 08:25
 3/3 anonim válasza:
Szia! Hol tudtad megnézni, hogy lehet-e mosogatógépre tenni? Én is oda szeretném, és jó lenne, ha nem kellene neki külön állvány, hanem csak egy összeépítő keret, ha ehhez jó egyáltalán az a keret. Csak úgy simán nem merném egymásra tenni.
2015. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!