Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Véleményt kérnék, jól döntötte...

Véleményt kérnék, jól döntöttem-e?

Figyelt kérdés

Van egy fagyaszó nélküli Fagor típusú, FSC 18-EL típusú hűtőnk, mely egyáltalán nem volt olcsó 2003 -ban sem. Egyszer már elromlott, de nem a "hűtő tehetett róla", a hálózatban lett egy hiba, a fali kötés szinte kiégett, előtte folyamatosan szakadozó áramot adott, melynek következményeként tönkrement a hűtő elektronikája. A gyártótól rendeltek alkatrészt a szervizben, nekem 35 ezerbe került. Most az történt, hogy egyszerűen nem hűt, a kompresszor és a csövek közvetlen mellette melegek, de a hő leadó már nem, és a belseje nemhogy hűtene inkább fűt. Itt a dilemma, a kompresszor lehet még jó, esetleg egy dugulás, vagy a gáz elszökése történt. Egy baj van ezekkel a mai hűtőkkel ezt egy hűtőgép szerelővel beszéltük, hogy a belső csövezés be van habosítva a hátlapba. Na mármost, a gázt engedheti a szabadon lévő csövekben, vagy a habosítotottban. (A régi hűtőkben a belső rész is szabadon volt.)

Most rendeltem egy elektrolux hűtőt, szállítással 93 ezer, a Fagor 2003-ban volt 83 ezer. Jól döntöttem, vagy csináltatnom kellett volna? Valamikor 20 évig volt jó egy hűtő, anyukámnak van egy 30 éves Zanussija.

De ha bevizsgálják, és javíthatatlan, azt is fizetnem kellene nem?



2014. szept. 13. 10:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Jól
2014. dec. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!