Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól döntöttem? Véleményt...

Jól döntöttem? Véleményt légyszíves hogy ti mit tennétek.

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel az év elején találkoztam ,nagyon jól megvoltunk olyanok vagyunk/voltunk mint a tojás meg a héja.

Aztán az egyik nap nem szólt hozzám, megkérdeztem hogy mi a baja de az mondta hogy nem akar róla beszélni.Aznap az órák alatt gondolkoztam hogy mit tettem vagy mondtam de nem jutottam semmire.És rosszul éreztem magam miatta. Végül kénytelen volt hozzám szólni egy feladat miatt.Ezek után minden olyan volt mint előtte azt hittem hogy minden rendben lesz és inkább hagytam a dolgot.Egy hét eltelt aztán megint távolságot tartott én nem beszélt hozzám.Nem értettem hogy mi van már megint de most már úgy vagyok vele hogy nem fogom szarul érezni magam és bocsánatot sem fogok kérni olyan miatt amiről nem tudok. Kérdeztem hogy mi a baja de megint nem válaszolt. Már nem izgatott hiszen ha nem akarja megbeszélni akkor én nem tehetek semmit.Azért megkérdeztem a dolog felől a többi lány barátomat az osztályból hogy hátha ők észrevettek-e valamit hogy mit csináltam de ők sem tudták a válasz. Teljesen jól éreztem magam nevettem meg minden ő meg csak egyedül állt szóval kicsit sajnálom mert én nagyon szeretem csak nem értem hogy miért nem jó megbeszélni?

Ti mit tennétek? Én úgy érzem hogy megtettem mindent.(Az egészben az a gáz hogy minden teremben egymás mellett ülünk ez persze engem nem zavar de őt igen)



2014. febr. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy te vagy a baja. Lehet, hogy otthon történt valami vele, amiről nem tud, vagy nem akar beszélni, vagy nem tudja, hogy hogy mondja el azt a valamit. Ha tényleg fontos számodra, ne hagyd magára! Én barátnőm is csinált ilyet, van aki magábazárkózik, ha baja van, és nem válaszol, ha kérdezik. Ilyenkor meg kell állni vele szemben, és valami ilyesmit mondani neki, miközben a kezeidet a vállára teszed: Ha még a barátodnak tartasz, kérlek, mondd el, hogy mi a bajod, segíteni szeretnék, remélem nem rám haragszol, akármi is, csak bökd már ki!

Ha elutasító, akkor veheted egy nemnek a barátságotokra, ha csak szomorúan rázza a fejét, valószínűleg nagy gond van, faggasd tovább, és ne hagyd, hogy kibúvót találjon!

Én ezt még mindenképp megpróbálnám, mielőtt lezárom magamban a barátságot. :)

2014. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom és majd meglátjuk .
2014. febr. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!