Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux mosogatógép hozzáér...

Electrolux mosogatógép hozzáértők, használók! Mit jelent, ha a só visszajelző folyamatosan világít?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltunk egy Electrolux ESL 6211 LO típusú integrált mosogatógépet. Tegnap indítottam be először,előtte megtöltöttem regeneráló sóval a tartályát, azonban amikor bekapcsolom, a só visszajelző folyamatosan világít. A használati útmutató nem egyértelmű számomra. Ha ez a visszajelző világít, az nem azt jelzi, hogy nincs benne elég só?Mi a teendőm?
2014. szept. 22. 15:13
 1/2 anonim válasza:
Töltsél még rá sót! Bár egyszer én is jártam úgy hogy összekevertem a két jelet, ész nélkül öntöttem bele a a sót mire rájöttem hogy az öblítő visszajelzője világít ! :)
2014. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gidbi válasza:
Ha nem alszik el miutan sot tettel bele,,valoszinu pucolni kell,,KUPAK LE->MELEG/FORRO VIZ BE->KUPAK NEM VISSZARAK->HANEM 60\FOKOS MOSOGATAS INDUL->HA KESZ FELTOLT SOVAL->KESZ, ORUL !!
2014. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!