Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A SAMSUNG WF60F4E0W0W/LE...

A SAMSUNG WF60F4E0W0W/LE típusú mosógépen, üzem közben folyamatosan világíthat-e, egy kulcs formájú piros ikon?

Figyelt kérdés
Általában a műszaki berendezéseknél a piros színű jelzőfény, valamilyen rendellenességet jelez. Ez a mosógép, ha üzemel, akkor a piros kulcsocska is világít. Vajon jól van ez így? A Használati útmutatóban nem szerepel!

2014. szept. 23. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az nem a zárnak a jele? Vagy arra van külön jel?
2014. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a piros kulcs világít, akkor az ajtó zárva van, tehát nem lehet kinyitni. Pl. mosás, centrifugálás alatt.
2014. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ajtóról jut eszembe, nekem a 7 éves Indesit mosógépemen, már nem mindig enged ki a végén a zár... Van valami ötletetek rá? Rá szoktam engedni egy centri programot még pluszban akkor már jó lesz utána.
2014. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Feltehető, hogy zár, mert mi lenne más, ha kulcs az alakja?

De, engem irritál, hogy az folyton ég, mert mindig valami hibára asszociálok. A Samsung szervizek véleményei nem egyeznek! Vadonatúj a gép!

A gépen van olyan funkció is hogy gyerekzár, de azt külön be kell kapcsolni, és annak egy lakat formájú ikonja van.

2014. szept. 23. 15:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez már a sokadik mosógépem, de idáig egyik sem jelezte, hogy üzem közben zárva van. Az természetes volt. Olyankor, eszünkbe sem jutott kinyitni! Itt, meg, világít, ráadásul pirosan, mintha valami bajt jelentene! Mintha behúzott kézifékkel autóznál, vagy nem töltené az akkumulátort, kicsi az olajnyomás, és még sorolhatnám!
2014. szept. 23. 15:44
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez furcsa, mert amiken van már led mind jelezni szokták... Mondjuk nekem narancssárgán jelzi az indesit.
2014. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 belapus ***** válasza:
78%

Egy rövid utalás van rá a használati utasítás "A mosás szüneteltetése" menüpontjában.

"Ha a dob belsejében túl magas a vízszint vagy a vízhőmérséklet, az ajtó nem nyílik ki, és villog a „Door Lock (Ajtózár) ” >> kulcs jel << jelzőfénye. Ilyenkor várjon, amíg a jelzőfény abbahagyja a villogást. (A jelzőfény körülbelül 1–2 perc után hagyja abba a villogást.)"

2014. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a rövid utalást én is megtaláltam. Ez sem egyértelmű, és csak egy esetre vonatkozik, ha csinálsz egy pillanat állj-t ("A jelzőfény körülbelül 1–2 perc után hagyja abba a villogást.)" 1-2 perc után abbahagyja! De elalszik, vagy folyamatosan ég? Mert, egyik esetben sem villog tovább! Abbahagyta! Unom, már, hogy van egy hiányos útmutatóm, és nekem kell nyomozni, hogyan is kell annak működnie? Ráadásul, mást mond a szerviz, mást az ügyfélszolgálat. Azért tettem fel a kérdést, egy ilyen közösségi oldalra, mert bíztam egy olyan válaszban, hogy: "Igen, nekem is ilyen van, és nálam folyamatosan világít!" (vagy, nem?)

Sajnos, ehhez hasonló konkrét választ nem kaptam! Folyamatosan használom a gépet, zavartalanul működik, úgy, hogy a kulcsocska világít. Nem foglalkozom tovább, valószínű, az az ikon azt jelenti, hogy ez egy titok! Mindenkinek köszönöm a segítő szándékot! Megyek mosni! Üdv!

2014. szept. 25. 10:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Téged mit irritál? Nézed a mosógépet vagy mi? Berakod elindítod és kimégy. Az meg hadd égjen ott magának. Mire végez majd kialszik.


Egyébként nyugodj meg, az a lámpa a zárt jelenti, több mosógépen is így van.

2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már megnyugodtam! Különösen, hogy tapasztalatból mondod.

Persze, hogy irritálja az embert, ha, egy vadonatúj eszközt kapcsol be, amit nem ismer, és azon, egy hibajelre emlékeztető ikon jelenik meg! A leírásban nem talál erre utalást. Vasárnap lévén, nincs is akit megkérdezzen. Hétfőn első dolga, hogy megkérdezi az ügyfélszolgálatot, és a szakszervizt. Az egyik azt állítja, a másik az ellenkezőjét! Persze, hogy irritált, mert, ha hibás lett volna, akkor a három napos cseregarancia időben, még kicseréltethetem! De nem tudtam, hogy hogyan is kellett volna működnie.

Igen, amikor először kapcsolok be egy gépet, akkor nézem!

Most már nem! Köszönöm a választ! Üdv.

2014. szept. 27. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!