Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit IWC 6103, szuksegem...

Indesit IWC 6103, szuksegem lenne egy kis segitsegre, valakinek ilyen tipusu mosogepe?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 15:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Erdekelne, hogy milyen programon kell mosni, feher, szines illetve fekete ruhakat. A 8-as programot hasznalnam, mivel az csak fel ora kb, de viszont nem mossa ki rendesen a ruhakat, foltos marad, es olyan ruha is akad, amelyik egy-egy helyen szaraz, pedig nincs megtomve a mosogep, felig van ruhaval. Mi miatt lehet ez? Tiszta uj mosogep.


A fehereket fozni kell, ugy tudom, mikor sok feher zokni stb. van akkor a 2-est hasznalom, nagyon szepek lesznek a ruhak.


Szinere es fekete a 8-ast hasznaltam, viszont mint irtam, nem mos jol. Mit hasznalhatnek, ami rovid ido alatt mos, es kimossa a ruhakat jol? (Szines es fekete)

2014. okt. 9. 15:21
 2/8 anonim ***** válasza:

olyan mosógép nincsen ami 1/2óra alatt hófehérré varázsol neked egy lepedőt.

Valamit valamiért hosszú forróvizes ztatás..min 2 óra mosási idő,kiváló mosópor és akkor talán.


Vagy vidd Paksra a szennyesedet,talán a reaktor primér 400C víz kitakarítja neked 15 perc alatt....még mosószer sem kell.

2014. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miert kell ilyen hulye valaszokat adni? Azert van ez az oldal, hogyha valamit nem tudunk kerdezzunk. Nem 60 eves vagyok, hanem 22, es nem tudom, hogy minden mosogep hogy mukodik. Az anyume, teljesen maskepp, es ezert remeltem, hogy talan van aki segit. De azzal, hogy ilyen hulye valaszt irsz, azzal nagyon sokat ersz, nekem is "sokat" segitessz, es a te idodet is hiaba pazarlod. Okos :)


Egyebkent pedig, mint irtam, ha figyelmes lettel volna, nem a feherekkel van a gond, mivel ha 2-es programra allitom, szep feher a ruha, nem mellesleg, 3 orat mos.

A szinesekkel nem tudom mit kezdjek, mert nem hinnem, hogy okos dolog volna, kimosni oket 90 fokon.


Ugyhogy, "koszi".

2014. okt. 9. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Segítség a programokhoz:

Ennek a sorozatnak: [link]

31.oldal

u.a. a programtáblája(ha jól néztem:))

2014. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia, ezt mar atlapoztam egy parszor, a programok is megvannak, csak gondoltam hatha valakinek sajat tapasztalata van, hogy melyik program az idealis.

De mindenkeppen, koszonom szepen!

2014. okt. 9. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Értem.

Fedd figyelembe a programoknál az ajánlott ruhasúlyt.

4 és 5-ös programokat használd futási idejük kb 85 perc.

2014. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

...apr...

nem kell feltétlenül "főzni" a fehéreket(ha nagyon saras akkor persze)

Ha csak fehéreket mosol a főmosás mosószer adagolóba tegyél kevés(cseppek) fehérítőt domestost pl.4-es programon...

2014. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen!!!
2014. okt. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!