Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért zúg a hangfalam?

Prototype53 kérdése:

Miért zúg a hangfalam?

Figyelt kérdés
Olyan a hangja mint valami magas feszültségű vezetéknek.Ez a hang erősödik például ha egy oldalon tekerek le vagy ha egy játékban forgatom az egeret. Olvastam már hogy másoknak is ugyanez a problémájuk ezzel a típusú hangfallal de nem adtak rá választ.Ha csak állok egy oldalon akkor nem zúg! A gépen nem lett állítva semmi a hangfalnak szóval nem nyomkodhattam el!

2014. okt. 15. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Röhögni fogsz. Azt hallod ahogyan "dolgozik" a gép. Ha felhangosítod csutkára, azt is hallod majd ahogyan a vinyón keresgél. A hangszóróból! Próbáld ki, max hangerő mellett indítod el a gépet. Egy crash metal koncert ahhoz képest bakfitty! :D


Hogy miért? Mert nincs rendesen leárnyékolva a gép, és zavarja a hangszóródat. Tedd messzebb a hangszóró kábelét a többi kábeltől. Vagy tedd vissza a ház oldalát ha levetted. :) Amúgy vezeték nélküli egered van? Bluetooth, rádiós, infrás, milyen? Mert az is énekelhet a hangszóródban.


Nekem a monitor képfrissítése zavart be anno. Azt is hallottam ahogy odébblöktem a kurzort a képernyőn.

2014. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!